1) Ürünü değiştirmek veya iade etmek istediğinizde, size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen manira@manirabodrum.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.
2) Ürün teslim alındıktan itibaren 7 gün içerisinde yapılan değişim ve iade talepleri kabul edilir.
3) Ödeme yapılan hesaba/karta iade gerçekleşir.
4) İade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.
5) Ürünün tesliminden 7 gün sonra yapılan iade ve değişimler kabul edilmez.
6) Ürün değişimlerinde kargo ücreti tarafımızdan ödenir.
7) İndirimdeki ürünler için iade ve değişim kabul edilmez.
8) Hasarlı ürün durumunda fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ürün hala stokta mevcutsa değişimi gerçekleştirilir. Hasarlı ürünlerdeki değişim durumlarında kargo ve shipping ücretleri satıcı tarafından karşılanır. Teslimattan önce tüm ürünerin her hangi bir hasar olup olmadığı konusunda detaylı olarak incelendiğini unutmayınız. Şayet üründeki hasarın kullanımdan kaynaklı olduğu belirlenirse herhangi bir değişim söz konusu olmayacaktır.
9) İade edilen ya da değiştirilen ürünlerin, (baştan hasarlı değillerse) hasarsız, giyilmemiş, yıpranmamış, satışa uygun ve orijinal kutularında olmaları gerekir. Tüm ürün etiketleri ürünün üzerinde olmalıdır. Yeni durumda olmayan, giyilmiş, yıpratılmış, yıkanmış ya da etiketsiz olan ürünler alıcıya geri gönderilecektir. Herhangi bir işlem yapılmayacak, tüm kargo ve shiping ücreti alıcıya ait olacak ve alıcı tüm iddiasından vazgeçmiş sayılacaktır.
10) Manira Bodrum, paketlenmemiş, kutusuna konmamış, hasarlı, satılamaz hale getirilmiş ürünlerin iade veya değişimini reddetme hakkını saklı tutuar.
11) Verdiğiniz sipariş kargoya verildikten sonra sipariş iptali yapılamaz. Ancak ürün hala kargoya verilmediyse manira@manirabodrum.com üzerinden bizimle iletişime geçerek sipariş iptali sağlanabilir.
12) Geri ödemeler, iade edilen ürünün fatura tarihinden itibaren 7 gün içinde gerçekleştirilir ve para iadesinin hesabınıza yansıması bir kaç gün alabilir.